با مشاوره ما، بهترین آسانسور و پیمانکار آن را انتخاب کنید و از هزینه‌های سنگین و غیر قابل بازگشت اجتناب نمایید.

انتخاب بهترین آسانسور و پیمانکار

 

انتخاب آسانسور و پیمانکاری که بتواند آن را بدرستی طراحی و نصب نماید یک انتخاب تخصصی است. از آنجا که آسانسور یک کالای سرمایه‌ای و گران‌قیمت است ریسک انتخاب اشتباه بسیار بالا می‌رود. معیار یا فاکتور انتخاب و تشخیص خوب و بد بودن آسانسور برای افراد غیر متخصص حرکت بی‌سر و صدا و خراب نشدن آن است و بر اساس همین این دو فاکتور اقدام به انتخاب آسانسور برای پروژه خود می‌کنند، در حالیکه این فاکتور‌ها فقط زمانی قابل اندازه‌گیری هستند که سیستم راه‌اندازی شده و شما بتوانید درون کابین آن سوار شوید و آن را به حرکت در آورید. در این زمان اگر آسانسور باب میلتان نشده باشد، تازه متوجه می‌شوید که در انتخاب آن اشتباه کرده‌اید و وضعیت آزار دهنده خواهد شد چون از طرفی پول زیادی برای همین آسانسور هزینه کرده‌اید، و از طرف دیگر امکان تخریب و جمع‌آوری آن وجود ندارد، همچنین زمانی برای خرید و نصب آسانسور جدید باقی نمانده است، چون شما باید واحدهایی که ساخته‌اید را به مالکانشان تحویل دهید.

علاوه بر اینها تبعات خرابی آسانسور دامنگیر کل ساختمان می‌شود، هیچکس حاضر نیست در طبقات بالایی ساختمانی که آسانسور خوبی ندارد ساکن شود و در زمان کوتاهی یک آوازه منفی نسبت به ساختمان ایجاد می‌شود و ...

بنابراین اینگونه انتخاب آسانسور یک انتخاب با ریسک بالاست. ولی آیا هیچ گونه روشی برای یک انتخاب مطمئن وجود ندارد؟؟؟ جواب مثبت است، وجود دارد.

یکی از خدمات ارزشمندی که چک لیفت در راستای اهداف خود ارائه می‌نماید این ریسک را به صفر می‌رساند، این خدمات که بنام بسته 1و بسته2 دسته بندی شده اند و شما میتوانید با انتخاب آنها خیال خود را از انتخاب و نظارت آسانسور آسوده‌کنید، وهمچنین مبالغی که بابت آسانسور پرداخت می‌نمایید را گارانتی نمایید.