گروه چک لیفت طی سه فاز اعتبار مسئولیتی و پولی که برای اصلاح آسانسورتان می‌پردازید را گارانتی می‌‌کند.

گارانتی اعتبار مسئولیتی و پولی

 

آیا تا بحال خرابی‌های مکرر آسانسور یا سرو صدای زیاد آن و یا اینکه کهنه و قدیمی و نا ایمن شده است، شما را به فکر واداشته است که باید آن‌ را برای تعمیرات اساسی به یک شرکت پیمانکار آسانسور بسپارید؟؟.

معمولاً در این مواقع برای گرفتن تصمیم درستی که هم با مقدار پولی که در دسترس دارید ممکن باشد و هم مساله آسانسور حل شود، از چندین شرکت آسانسور که شاید بعضی از آنها را نیز آشنایان معرفی نمایند برای بازدید از آسانسور خود دعوت می‌کنید و آنها نیز بعد از بازدیدشان نظرات خود را به‌صورت شفاهی یا کتبی در رابطه با اقداماتی که لازم است انجام شود به شما اعلام می‌کنند، و هر کدام نیز هزینه‌ای برای تعمیرات خود ذکر می‌کنند.

در اکثر موارد شرکت‌های آسانسور فقط در تعداد کمی از ایرادات مشاهده شده و اقدام لازم برای رفع آنها نظر مشترک دارند و در بیشتر مواقع نیز قیمت‌های اعلامی هیچ تناسبی باهم ندارند. و شما به عنوان مسئول به جای اینکه بتوانید برای تصمیم گیری به جمع‌بندی برسید، بیشتر دچار پراکندگی ذهنی می‌شوید و در نهایت یا قضاوت و انتخاب خود را بر اساس قیمت پایین‌تر قرار داده و یا فرد معرفی شده توسط دوست یا آشنای خود را انتخاب می‌کنید و وارد مرحله اقدام می‌شوید. ولی آیا مطمئن هستید که درست انتخاب کردید؟؟. آیا با پرداخت آن مبلغی که توافق می‌کنید بپردازید، ایرادات آسانسور شما حل خواهد شد؟؟

آیا معادل مبلغی که پرداخت می‌نمایید قطعه‌ی اصلی آسانسور و اقدامات اصلاحی درست و متناسب دریافت می‌نمایید ؟؟

گروه چک لیفت در غالب مراحل زیر به شما کمک میکند:
فاز 1

چک لیفت در اولین مرحله از فاز یک، تکلیف اینکه واقعاً آسانسور چه وضعیتی دارد و اینکه ایرادات آن چه چیزهایی هستند را روشن می‌نماید، یعنی صورت مسأله معلوم می‌شود.

در مرحله دوم از فاز یک، ایرادات را بر اساس اولویت و حساسیت و بازه هزینه‌ی مورد نیاز برای رفع هر ایراد دسته‌بندی نموده و برای هرکدام راه حل قطعی ارائه می‌دهد.

نکته جالب دیگرگزارش چک لیفت اینست که تمام داده‌ها بصورت کمی و در غالب نمودار ارائه می‌گردد و برای تمامی افراد، با هر سطح دانش فنی مفهوم است. یک نمونه این گزارش در قسمت نمونه گزارش همین سایت قابل ملاحظه است.

فاز 2

در اولین مرحله از فاز دو، لیست دقیق قطعاتی که باید خریداری شود و اقداماتی که برای رفع ایرادات باید انجام شود توسط گروه مشاور چک لیفت تهیه شده و در خدمت مدیریت ساختمان یا هر مسئول دیگری از ساختمان قرار می‌گیرد تا بتواند آنرا در اختیار شرکتهای آسانسوری مجاز برای اعلام قیمتشان قرار دهد.

نتیجه‌ای که این مرحله ایجاد می‌کند اینست که هر شرکت بنا به سلیقه‌ی خود نظر نمیدهد، و شما با پیشنهادهایی که از نظر فنی و از هر نظر دیگر به جز قیمت یکسان هستند روبرو می‌شوید. در اینصورت قیمت‌ها به راحتی برایتان قابل مقایسه هستند و دچار سردرگمی نمی‌شوید.

البته کسانی که صلاحیت فنی آنها توسط مشاورشما (چک لیفت) تایید نشود از رقابت حذف می‌گردند.

در مرحله دوم از فاز دو، انتخاب پیمانکارانی که دانش فنی و توانمندی اجرایی آنها برای رفع ایرادات و یا نوسازی آسانسور برای مشاور شما (چک لیفت) ثابت ‌شود، صورت می‌پذیرد.

مدیر یا مسئولان ساختمان نیز شرکتهایی را که نمره قبولی توانمندی فنی خود را از چک لیفت دریافت کرده‌اند، از نظر اخلاق و مزیت قیمتی مقایسه نموده و با بهترینشان وارد مرحله عقد قرارداد می‌شوند.

لازم بذکر است گروه چک لیفت در زمان عقد قرارداد مدافع حقوق شما، هنگام ثبت و امضای بند‌های قرارداد می‌باشد.

فاز 3

در این فازگروه چک لیفت قطعاتی را که توسط پیمانکار شما ارسال می‌شود را با مشخصات فنی که در قرارداد به امضا رسیده است مطابقت می‌دهد. در صورتی که قطعه ارسالی نادرست باشد به پیمانکار عودت می شود و پیمانکار را ملزم به استفاده از قطعه اصلی می‌شود. نظارت براجرای درست وQC مرحله به مرحله مسئولیت دیگری است که چک لیفت در این فاز به عهده می‌گیرد.